Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XXXII Międzynarodowego Konkursu „DIGI TALENTY ZIMA 2024”

W kategorii solo wokalne III miejsce zdobyła Wiktoria Ślusarska z klasy 8 a.

Pani Klaudia Stępniak i p. Jacek Grykałowski zostali laureatami II miejsca w kategorii zespoły instrumentalne.

Dodatkowo p. Jacek Grykałowski otrzymał I miejsce w kategorii solo instrumentalne/ twórczość własna – improwizacja fortepianowa.

Konkurs miał formę online, a wzięło w nim udział ponad 300 uczestników z dwunastu państw. Wykonawcy zostali ocenieni przez międzynarodowe jury, złożone z ekspertów

o różnorodnym doświadczeniu artystycznym, reprezentujących różne kraje.

Członkowie jury pochodzili m.in. z Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, USA, Malezji, Estonii, Białorusi, Nigerii. Organizatorem jest Fundacja „Inicjatywa” ze Świdnicy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!