Zaproszenie dla Państwa Nauczycieli i Uczniów

Dowódca 18. Dywizji Zmechanizowanej zaprasza grono pedagogiczne oraz uczniów lubelskich szkół do udziału w obchodach Święta Dywizji, które odbędą się:

2 września 2023 r. w Lublinie, o godz. 12.00 na placu Zamkowym.

„Celem przedsięwzięcia jest uczczenie rocznicy powstania 18. Dywizji Zmechanizowanej, budowanie więzi wśród społeczności lokalnej, upowszechnianie kultury, tradycji, a także podnoszenie patriotyzmu i promocja Wojska Polskiego. Po części oficjalnej zaplanowane są liczne atrakcje, m.in.: pokaz statyczny sprzętu wojskowego, występy artystów, konkursy dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych”.

Serdecznie zapraszamy.