W dniu 7 czerwca 2023 odbyło się spotkanie uczniów klas 1 – 4 z okazji ogólnopolskiej akcji: „Jak nie czytam, jak czytam”. Uczniowie zgromadzili się na korytarzu na 1 piętrze o godz. 9.45, aby wspólnie  udowodnić, że jednak my czytamy. Przedstawiciele z każdej klasy czytali fragment swojej ulubionej książki. Moje uznanie szczególnie dla przedstawicieli klas pierwszych, którzy z przejęciem i płynnie czytali przy licznym audytorium. Moje podziękowanie kieruję do Pani Dyrektor i  wszystkich nauczycieli uczestniczących w spotkaniu. Szczególnie wychowawczyni klasy 4b i  tym uczniom którzy przygotowali piękne przysłowia, aforyzmy na temat książki, czytania. Nasze spotkanie uświetniły też myśli o czytaniu, książkach uczennic klas 2b i 3b.
Na zakończenie spotkania uczennica klasy 8b Sandra Bylina przeczytała fragment baśni Grimm..

Dziękuję wszystkim za aktywne uczestnictwo w tym spotkaniu. Na zdjęciach można obejrzeć jego przebieg.
Nauczyciel bibliotekarz Elżbieta Frant.