Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszej szkoły: Alessandro Vinaccia z klasy 6b i Szymon Piękoś z klasy 8a wzięli udział w akcji wspierającej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wraz z innymi zawodnikami Akademii Rugby Budowlani Lublin Alesandro wziął udział w biciu rekordu. W sobotę (28 stycznia) w szranki stanęło 2262 wioślarzy z 10 miast z całej Polski. I choć wiosłowali na ergometrach, nie na łodziach, udało im się razem pokonać dystans 1131 km i dopłynąć do szlachetnego celu. W lubelskim Felicity do rywalizacji stanęło 215 wioślarzy i wioślarek. Razem udało im się pokonać dystans 107 500 m, co zagwarantowało im 5. miejsce. Na podium zaś znalazły się Toruń, Szczecin i Gorzów Wielkopolski. To już 13. edycja tej sportowo-charytatywnej akcji. Cieszymy się! Alessandro, gratulujemy!